“STVORENÁ PRE ŠALOM”

Milovaná, si stvorená pre ŠALOM.

Boží zámer s tebou je pokoj, zdravie, celistvosť, bezpečie, blaho, naplnenie, a to nie až raz v nebi, ale tam, kde práve teraz si.

Možno prežívaš, že niečo z toho v tvojom živote chýba, a pritom v hĺbke srdca túžiš po pokoji, ktorý prevyšuje chápavosť tohto sveta.

Príď sa spolu s nami zastaviť a nazrieť do svojho vnútra z novej perspektívy, ktorá ti môže zmeniť pohľad na život a každý všedný deň.

“STVORENÁ PRE ŠALOM”

Dátum: 24. – 26. november 2023
Miesto: Otcova stodola
Registračný poplatok: 95 €
Vek: min. 20 rokov

*Chceme vás informovať, že účasť s dieťatkom nie je z kapacitných a priestorových dôvodov možná. Do budúcna však zvažujeme aj takúto možnosť. Včasné informácie získate sledovaním našich soc.sietí. Ďakujeme za porozumenie.

PREDCHÁDZAJÚCE AKTIVITY

“CESTA ZVNÚTRA”

Drahé ženy, ciest, po ktorých môžeme kráčať životom je mnoho, ale len jedna cesta vedie
z vnútra, z hĺbky srdca. Kráčať po nej, to je objavovanie, vstávanie, padanie, oddychovanie, očisťovanie, prehlbovanie…nachádzanie samej seba.

“CESTA ZVNÚTRA” 4. – 6. november 2022

 

“POVEDZ MI, KÝM SOM”

V každej z nás je ukrytá túžba poznať a rozumieť tomu, čo do nás Boh ukryl, keď nás “utkával” v matkinom lone. Poď to spolu s nami objavovať. Ponúkame ti naše ochotné srdcia a bezpečný priestor, kde môžeš byť sama sebou a dovoliť to i ostatným ženám.

“POVEDZ MI, KÝM SOM” 17. – 19. september 2021

INFO O AKTIVITÁCH

Ak by si chcela mať do budúcna informácie o podobných udalostiach,
na linku nižšie nám zanechaj svoj email a radi ťa o všetkom budeme informovať.